Nestlé w rankingu 50 najbardziej innowacyjnych firm na świecie w 2018 roku

Nestlé w rankingu 50 najbardziej innowacyjnych firm na świecie w 2018 roku

Nestlé w rankingu 50 najbardziej innowacyjnych firm na świecie w 2018 roku

Innowacja jest kluczowym aspektem funkcjonowania każdej, odnoszącej sukcesy firmy, a myślenie innowacyjne przybiera postać doskonałych produktów, które odnoszą sukces na rynku. W tegorocznym rankingu Boston Consulting Group 50 najbardziej innowacyjnych firm świata (50 Most Innovative Companies) znalazła się firma Nestlé.

W czołówce rankingu znalazły się firmy z grupy Digital Natives, takie jak Apple, Google, Amazon, Tesla, Facebook. Jest to także największa grupa stanowiąca 18 podmiotów spośród 50 wyróżnionych firm. Drugą pod względem liczebności reprezentację stworzyli dostawcy produktów i usług konsumenckich, w gronie których znalazła się firma Nestlé.

Ranking 50 najbardziej innowacyjnych firm na świecie „50 Most Innovative Companies“ jest przygotowywany w oparciu o opinie menadżerów, wskazujących najbardziej innowacyjne firmy z sektora, w którym są zatrudnieni. Jest to tym bardziej prestiżowe wyróżnienie, gdyż firmy doceniane są przez ekspertów orientujących się w warunkach biznesowych danej branży. Dodatkowo tegoroczny raport został rozszerzony o trzy kryteria finansowe: całkowity zwrot dla akcjonariuszy (TSR), wzrost przychodu oraz wzrost marży.

O Nestlé

Nestlé w Polsce jest wiodącą firmą w obszarze żywienia, zdrowia i dobrego samopoczucia z portfolio ponad 1500 produktów i prawie 70 marek, w tym m.in.: NESCAFĒ, WINIARY, GERBER, PRINCESSA, KIT KAT, LION, NESQUIK, NAŁĘCZOWIANKA oraz PURINA. Nestlé działa na polskim rynku od ponad 20 lat. Firma zatrudnia aktualnie 5000 pracowników w 8 lokalizacjach. W 2016 roku sprzedaż Nestlé w Polsce osiągnęła ponad 3 mld zł.

Poprzedni artykułERGO Hestia z Gwiazdą Jakości Obsługi 2018
Następny artykułZmiany w AC komunikacyjnym

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj